Ugdymas karjerai

Projektai

Standartizuoti testai

Paslaugos

Pradžia
Ketvergių pagrindinė mokykla
Parašė   
Penktadienis, 22 Rugsėjis 2017 12:33

 Verslumo renginyje „Switch“

  Mokykla, įgyvendindama vieną iš strateginio plano uždavinių – plėtoti ir tobulinti gabių vaikų ugdymo galimybes, sudarė sąlygas geriausiai besimokantiems ugdytiniams dalyvauti didžiausiame Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje „Switch“, kuris vyko Kauno „Žalgirio“ arenoje.
  Renginyje įkvepiančia patirtimi dalinosi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai, vizionieriai. Dalyviai išbandė  naujausias technologijas: virtualios realybės akinius, simuliatorius, 3D spausdintuvą, robotus.
  Mokinius sužavėjo susitikimas su renginio organizatoriumi A. Guoga, savo svajonių siekti linkėjusiu kelionių organizatoriumi R. Širvinsku-Makaliumi.
  Mokiniai džiaugėsi, kad pavyko akimirkas įamžinti su savo mėgiamiausiais interneto „blogeriais“.
received_1674923162540553 received_1674923929207143 thumbnail
LAST_UPDATED2
 
Parašė   
Antradienis, 10 Spalis 2017 12:22

Europos kalbų diena

  Rugsėjo 26 d. mokykloje paminėta Europos kalbų diena. Pamokų metu užsienio kalbų mokytojai ugdytinius supažindino su įvairiomis Europos šalių kalbomis. Mokiniai diskutavo apie užsienio kalbų mokėjimo svarbą. Per pertraukas vaikai buvo kviečiami žiūrėti filmukų lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Dideli ir maži rinkosi klasėse ir smagiai leido laiką su pamėgtų filmų herojais. 
LAST_UPDATED2
 
Parašė   
Trečiadienis, 13 Rugsėjis 2017 06:07

Diena be kuprinių

  IMG_9507Rugsėjo pradžioje pradinių klasių mokinius kvietėme dar neįgrisusias kuprines palikti namuose ir švęsti „Dieną be kuprinių“.
 Šios netradicinio ugdymo dienos uždaviniai: skatinti vaikus domėtis sveika gyvensena, tenkinti prigimtinį poreikį judėti, lavinti vikrumą, jėgą ir judesių koordinaciją, didinti vaikų motyvaciją laisvalaikiu užsiimant aktyvia fizine veikla, ugdyti norą sistemingai mankštintis, sąmoningai rūpintis savo fizine ir psichine sveikata.
  Visą dieną vaikai turiningai leido laiką atlikdami užduotis grupėse, žiūrėdami filmukus, sportuodami kūrė saugaus elgesio taisykles. Sugužėję  į sporto salę pasisveikino, atliko įvairius mankštos pratimus, kartu su ketvirtos klasės mokinėmis mokėsi jų parengtą ritminį šokį. Po pertraukėlės vyko linksmos estafetės, vaikai smagiai žaidė žaidimus ir šoko lietuvių liaudies ratelius.
  Sugrįžę į klases mokiniai vaišino draugus, patys skanavo sodo ir daržo gėrybių ir vienbalsiai nutarė, kad gyventi sveikai ne tik naudinga, bet ir linksma!
IMG_9567 IMG_9585 IMG_9589

Netradicinio ugdymo diena „Išmanusis penktadienis“

 Mokykloje lankėsi VšĮ „Išmaniosios mokyklos“ mokytojai Sandra ir Vaidas. Svečiai 1-4 klasių mokinius supažindino su išmaniosiomis technologijomis, pristatė naujausias LEGO Mindstorms, LEGO Boost ir WeDo2.0 rinkinių galimybes.
  LEGO robotų sumo rungtynių metu mokinių emocijos liejosi per kraštus. Ugdytiniai turėjo galimybę nusikelti į virtualią realybę.
01 02
03 04

LAST_UPDATED2
 
Parašė   
Antradienis, 09 Gegužė 2017 20:23

 

DĖL MOKYKLINIŲ UNIFORMŲ

Mokyklos taryba 2016 m. birželio 14 d. posėdyje „Dėl mokyklinių uniformų" nutaria:
1. Švarkai (pradinukams galimos liemenės) siuvami iš medžiagos, kurios kodas – ungurys 1-00 (melsvai žalia);
2. Sarafanams ir sijonams medžiagos kodas – žvirblis 66-01 (languota);
3. Marškinėliai, palaidinės ir kt., dėvimi po švarku ar sarafanu, – šviesiai pilkos spalvos;
4. Kelnės ir sijonai - juodi;
5. Mergaitėms pėdkelnės - kūno spalvos, juodos arba pilkos.
Siuva BĮ UAB „Tometa“.
Adresas: Taikos pr. 84, Klaipėda (prie parduotuvės „Maxima“ Alksnynės raj.).
Mūsų naujas pavadinimas - „Uniformos“
Jundra Koševaja
Tel.8-46-311970
Mob.8-618-14158
www.uniformos.lt (pavyzdžiai).
Audinius taip pat galite įsigyti:UAB „Jūros šilkas“, audinių parduotuvėje „Tik tau“ - H. Manto g. 43, Klaipėda.

 

 

LAST_UPDATED2
 
Parašė   
Antradienis, 09 Gegužė 2017 20:28

Ugdymo proceso pabaiga folkšoko ritmu

  20170524_130051Paskutinę mokslo metų dieną į mokyklą rinkosi ne tik mokytojai ir mokiniai, bet ir tėveliai, vietos jaunimas, Ketvergių bendruomenė. Šventė prasidėjo teatro studijos „Aš moku augti“ poezijos spektakliu „Aš nupiešiu tave“, kuris skirtas šeimos vertybių puoselėjimui. Spektaklio idėją pastiprina nuoširdūs vaikų padėkos žP1260062odžiai tėveliams, kuriuos apibendrina dešimtokų mintys apie šeimos svarbą jaunam žmogui. Toliau visas dėmesys dešimtokams. Jiems skambėjo muzikiniai kūriniai, linkėjimai, prisimintos akimirkos iš nerūpestingo mokyklinio gyvenimo. Tada vedėjai praneša, kad nebeturime šventinės programos. Ją reikia kurti visai bendruomenei čia ir dabar. „Kūrybinių dirbtuvių salelėse“ verda darbas: muzikos kabinete balsus derina bendruomenės choras, sporto salėje vyksta didžiausio šokio kolektyvo repeticijos. Tada šventinis pasirodymas, suteikęs daug džiugių emocijų – smagu, kai šoka ir dainuoja visa šeima. Nepamiršta pasidžiaugti ir šių metų mokinių ir mokytojų pasiekimais.
  Vykdydami Klaipėdos r. savivaldybės jaunimo politikos plėtros programos jaunimo veiklos projektą „Laikas kartu“, pakvietėme Šiaulių r. Meškuičių kultūros namų šokių kolektyvą „AQUA“.
  Šventę vainikavo „AQUA“ kolektyvo ir Ketvergių mokyklos šokių grupės „Rolina“ kūrybiniai mainai, nepastebimai perėję į folkšoko vakaronę. Jaunimas „skėlė ugnies“ ‒ linksmybės tęsėsi iki sutemų.
P1260080 P1250982
P1250901

Sukame draugystės ratą

  Ketvergių jaunimo bendruomenės klubas „Nenuoramos“ įgyvendina Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo politikos plėtros programos jaunimo veiklos projektą „Laikas kartu“.
  Sužinoti, kaip ir kuo gyvena kitų Lietuvos kampelių jaunimas, pasidalinti gerąja patirtimi, susirasti draugų šįsyk ketvergiškiai nuvyko į Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinę mokyklą. Susitikimas buvo linksmas, turiningas ir nuoširdus.
  Už galimybę keliauti nuoširdžiai dėkojame projekto rėmėjams – Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinei mokyklai ir Klaipėdos rajono savivaldybei.
Vidsodyje Vidsodis

„Auksinė juosta 2017“

  statulėlė _1_Ketvergių jaunimo bendruomenės klubas įgyvendina Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo politikos plėtros programos jaunimo veiklos  projektą „Laikas kartu“.
  Reikšmingas projekto renginys – ilgai lauktas 2-asis kino festivalis „Auksinė juosta-2017“. Renginio tikslas – ugdyti kūrybingą asmenybę, atskleisti naujus talentus.
  Savo sukurtus filmus pristatė esami ir buvę mokiniai. Vaidmenis juose atliko ne tik mokinai, bet ir mokyklos personalo žmonės bei mokinių tėveliai.
Po ilgų komisijos svarstymų išrinktas geriausias filmas. Aktoriams ir režisieriams įteikti diplomai ir „Auksinės juostos 2017“ statulėlės.
Auksinė juosta Auksinė juosta komisija

Viktorina „Europrotai“

  Ketvergių pagrindinėje mokykloje vyko viktorina „Europrotai“. Renginys skirtas paminėti Europos dieną, kuri yra švenčiama gegužės 9 d. Dalyvavo Veiviržėnų „Jurgio Šaulio“ gimnazijos, Gargždų „Kranto“, Agluonėnų, Lapių, Dovilų ir Ketvergių pagrindinių mokyklų komandos.  Nugalėtoja  tapo Agluonėnų „Jaunųjų europiečių“ komanda.
20170512_120101 20170512_120413

kavinė padavėjai

Vienos dienos kavinė „Nenuorama“

  Ketvergių jaunimo bendruomenės klubas įgyvendina Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo politikos plėtros programos jaunimo veiklos projektą „Laikas kartu“.
  Vienas iš renginių ‒ vienos dienos kavinė „Nenuorama“. Projektas skirtas Tarptautinei dienai be dietų paminėti. Jaukioje mokyklos galerijoje ir vidiniame kiemelyje kvepėjo gardėsiais, liejosi muzika, lankytojus aptarnavo malonūs barmenai.
kavinė maisto tiekėjai

Civilinės  ir priešgaisrinės saugos pratybos

  Mokykloje vyko civilinės ir priešgaisrinės saugos pratybos, kurias organizavo Gargždų priešgaisrinės tarnybos specialistai. Mokykloje imituotas gaisras ‒ uždūmintos patalpos. Gesinti tariamo gaisro atvyko du gaisrų gesinimo automobiliai.
  Pratybų tikslas ‒ praktiškai atlikti mokinių ir personalo evakuaciją, mokyti mokyklos bendruomenę, kaip elgtis mokykloje kilus gaisrui, tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą.
IMG_1198 _1_

Muzikos ir šokio festivalis „Garsų vaivorykštė“

  Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje vyko XIV Klaipėdos apskrities tautinės muzikos ir šokio festivalis „Garsų vaivorykštė“.
  Mūsų mokyklos ansambliui suteikta „Lyriškiausio“ kolektyvo nominacija.
 Dalyvavo: Evelina Intaitė, Gabrielė Kvaselytė, Glorija Bagdonė, Ieva Beržonskytė, Greta Gedrimaitė, Nerija Arlauskaitė, Eva Auksoriūtė, Emilija Budrytė, Bonita Eidėjūtė, Edvin Oblačinski, Aida Šurkutė, Gabrielė Popovaitė.
IMG_20170512_133404 IMG_20170512_144937 

Muzikos festivalis - konkursas „Linksmoji banga – 2017“

  Klaipėdos r. Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje vyko Respublikinis instrumentinės muzikos festivalis - konkursas „Linksmoji banga - 2017“.
  Renginyje dalyvavo 23 kolektyvai. Atlikėjai džiugino įvairia programa. Skambėjo muzika nuo renesanso epochos iki roko...
  Mūsų mokyklos fleitų ansambliui suteikta nominacija „Romantiškiausias kolektyvas“.
 Dalyvavo: Gabrielė Popovaitė, Fausta Gedrimaitė, Viktorija Ignotaitė, Fausta Mažeikaitė, Monika Narkutė, Laura Razmaitė, Egita Rimkutė, Milda Venckutė, Simona Zambrinaitė, Lukas Gužauskis (perkusija).
IMG_20170511_135703

Konkursas – festivalis „Augino močiutė“

  Gargždų muzikos mokykloje vyko dainų konkursas – festivalis „Augino močiutė“.
  Šiemet jis buvo skirtas tautinio kostiumo ir piliakalnių metams. Dalyvavo trys mūsų mokyklos solistės: Gabrielė Kvaselytė (Ia klasė), Luknė Avilovaitė (II klasė) ir Gabrielė Popovaitė (V klasė).
  Komisija Luknei Avilovaitei skyrė II-ąją vietą.
IMG_20170425_123105 IMG_20170425_193852 IMG_20170425_131150743

Mažųjų rašytojų festivalis

  10–asis „Mažųjų rašytojų festivalis“ šiemet organizuotas Valdovų rūmuose.
  Pagerbti knygos „Lietuvos vaikų pasakos“ autoriai.
  Tarp jų ir mūsų mokyklos penktokė Novelė Egertaitė. Jos sukurta pasaka „Jonas“ puošia jautraus turinio, įdomią ir puikiai iliustruotą 10–ąją mažųjų rašytojų knygą.
20170505_103106 20170505_144337
LAST_UPDATED2
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 6 iš 26

Informacija

Adresas: Klaipėdos g. 6, Ketvergiai
Kodas – 191790669

El. paštas: ketvergium@gmail.com

Tel. 8 699 77319 (raštinė)
Tel.
8 699 77521 (direktorius)


Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis

Pamokų laikas

1. 8:309:15

2. 9:2510:10

3. 10:3011:15

4. 11:3512:20

5. 12:4013:25

6. 13:3514:20

7. 14:3015:15

2 procentai

Švietimo centras

Reklaminis skydelis

Vaikų linija

Reklaminis skydelis

Aikos

Reklaminis skydelis