Ugdymas karjerai

Projektai

Standartizuoti testai

Paslaugos

Pradžia
Ketvergių pagrindinė mokykla
Parašė   
Ketvirtadienis, 06 Spalis 2016 12:06

MOKYTOJO DIENA „ATGAL Į VAIKYSTĘ“

 Nelengva suvaldyti mažuosius neklaužadasKad mokinių iniciatyvų klubo „Nenuoramos“ nariai nestokoja originalių idėjų ir išsiskiria netradiciniais jųPusryčiams - gardi manų košė sprendimais, nieko nestebina.   Tačiau Mokytojo dienos šventė pranoko lūkesčius.
 Ugdytiniai nusprendė nors trumpam įgyvendinti kaimo ir mokyklos bendruomenių svajonę – turėti mokykloje darželio grupę. Renginio idėja – mokytojai tokie pat vaikai, tik turintys  didesnę gyvenimo patirtį.
 Mokinių savivalda perima ugdymo proceso „vairą“ į savo rankas. Pagal šventinį pamokų tvarkaraštį į klases išeina „jaunieji mokytojai – mokiniai“, o pedagogų kolektyvas renkasi į „darželio grupę“ „Ryto ratui“. Pravėrus „grupės“ duris, visus maloniai nustebina mokytojų vaikystės nuotraukų vinjetė.
Mokinių paruošta sveikinimo programėlė Prasideda ryto veikla: žaidimai, animaciniai filmukai, veiklos refleksija – nupiešti, ką matėme ir patyrėme. „Ryto ratą“ vainikuoja mokymasis dabar vaikų tarpe itin populiaraus šokio „Pen Pineapple Apple Pen“.
 Paskui vorele po du į valgyklą – valgyti manų košės. Mokiniams labai linksma dėl pasikeitusios mokytojų išvaizdos ir elgesio.
Pedagogams labai greitai prabėgo laikas „darželyje“, o „auklėtojai“ prisipažino, kad ne taip lengva susitvarkyti suLopšelio grupė su auklėtojais Gabriele, Agne ir Eimantu „vaikučių“ problemomis.
 Šventė tęsiasi menų kabinete. Nuoširdus mokinių pasirodymas ir mokytojų pastangos pademonstruoti „auklėtojų“ išmokytą šokį toliau skleidė puikią nuotaiką.
 Demonstruojame ką išmokomeŠtai klasės duris  praveria iki skausmo pažįstamas, bet seniai matytas žmogus – buvęs mokinys. Kartais mokinių ir mokytojų ryšiai išlieka labai ilgai. Bendravimo džiaugsmas ir yra tikroji šventė.
 Mokytojai dėkoja esamiems ir buvusiems mokiniams už parodytą dėmesį ir šilumą.
LAST_UPDATED2
 
Parašė   
Sekmadienis, 09 Spalis 2016 18:48

Europos kalbų savaitė

P1250602  Europos Taryba rugsėjo 26 –ąją dieną paskelbė Europos kalbų diena. Šios šventės tikslas - papasakoti žmonėms apie kalbų mokymosi svarbą ir išskirti kalbas, kurių mokėjimas didintų daugiakalbystę ir tarpkultūrinį supratimą, skatinti, stiprinti ir išsaugoti turtingą Europos lingvistinę ir kultūrinę įvairovę.
  Europos kalbų savaitės renginiai šiemet Ketvergių pagrindinėje mokykloje buvo skirti skatinti kaimyninių šalių kalbų mokymąsi. Pirmadienį sveikinomės, sakėme vieni kitiems komplimentus, dėkojome gimtąja kalba, antradienį – latviškai, trečiadienį – estiškai, ketvirtadienį – lenkiškai, o penktadienis buvo skirtas visoms kalboms. 9 -10 klasių mokiniai savarankiškai rinko medžiagą, ruošė pristatymus rusų kalba apie šalis - kaimynes. Vyko nuostabi integruotaP1250617 rusų kalbos ir istorijos pamoka „Kaimyninių šalių etninė kultūra ir istorija".
  Kalbų savaitės svarbiausias renginys -  įspūdinga edukacinė išvyka į Latvijos sostinę Rygą. 9 – 10 klasių mokiniai susipažino su Rygos senamiesčiu. Bendraujant su  kelionės gide teko prisiminti ir pritaikyti rusų kalbos žinias. Didžiulį įspūdį mokiniams paliko Automobilių (Motorų) muziejus, kurio plotas- 16.856 m², ekspozicijų salių plotas – 6.909 m², tad nuobodžiauti nebuvo kada. Didžiuliame trijų aukštų moderniame pastate įsikūrusiame muziejuje ugdytiniai ne tik apžiūrėjo didžiausią ir turtingiausią Pabaltijyje senųjų transporto priemonių kolekciją, kol kas analogų neturinčią prabangių tarybinės vadovybės automobilių seriją, įspūdingą karinės technikos, lenktyninių ir rekordinių automobilių  parodą, bet ir nusifotografavo su istorinėmis įžymybėmis, išbandė įvairiausias interaktyviąsias naujoves.
  Po šurmulio Latvijos sostinėje gera buvo pasivaikščioti gamtos prieglobstyje jaukiai įsikūrusiame Rygos zoologijos sode.
 Tuo pat metu, kai 9- 10 klasių mokiniai gėrėjosi Ryga ir jos įžymybėmis, likę mokykloje 5-8 klasių  mokiniai sportavo - vyko sporto šventė, skirta Pasaulinei turizmo dienai paminėti.
                          IMG_0989 IMG_0992

LAST_UPDATED2
 
Parašė   
Pirmadienis, 03 Spalis 2016 11:43

Išvyka į muziejų

Šeštosios klasės mokiniai lankėsi Palangos gintaro muziejuje
Mokiniai ne tik pakartojo legendą apie gintaro kilmę, bet sužinojo ir mokslu paremtas gintaro tiesas. Mokėsi atpažinti gintarą nardindami į vandenį, uždegdami, liesdami ir uostydami. Šeštokai džiaugėsi netradicine edukacine pamoka „Gintaro savybės“.IMG_6275

 
Parašė   
Antradienis, 13 Rugsėjis 2016 13:13

Diena be kuprinių

Po nerūIMG_20160908_130646323pestingų vasaros atostogų mokiniams nelengva vėl sugrįžti į mokyklinį suolą. Patirtis ir mokyklos tradicijos duoda galimybes ieškoti netradicinių ugdymo būdų. Pasitarusios tarpusavyje, mes, pradinių klasių metodinės grupės mokytojos, pakvietėme pradinukus į pirmąjį netradicinio ugdymo projektą „Diena be kuprinių“. Kėlėme tikslą skatinti sveikos gyvensenos įpročius, ugdytinių norą sportuoti.
Vaikai rinkosi džiugiai nusiteikę. Ypač smalsiai žvalgėsi pirmokai: kas čia vyks?
Ką reiškia „gyvenu sveikai“? Diskusijų metu supratome, kad tai - gyvenimo stilius, apimantis visavertę mitybą, judrų gyvenimo būdą, asmens higieną, gerą emocinę sveikatą. Sporto salėn sugužėję kone šimtas pradinukų mankštinosi, šoko, vėliau rungėsi estafetėse. Nugalėtojų nebuvo - kiekvienas sau turėjo galimybę pasidovanoti sveikatos, žvalumo, praturtėti žiniomis apie sveiką gyvenseną. Jau seniai yra žinoma, jog sportas-sveikata! Tai matėsi vaikų piešiniuose, jų išraudusiuose skruostuose, linksmose šypsenose.
Pradinių klasių metodinė grupė
DSC03067 IMG_8945
IMG_9007

LAST_UPDATED2
 
Parašė   
Penktadienis, 09 Gegužė 2014 08:41

Mokinių ir tėvelių dėmesiui!

 Mokyklos taryba 2016 m. birželio 14 d. posėdyje „Dėl mokyklinių uniformų" nutaria:
1. Švarkai (pradinukams galimos liemenės) siuvami iš medžiagos, kurios kodas – ungurys 1-00 (melsvai žalia);
2. Sarafanams ir sijonams medžiagos kodas – žvirblis 66-01 (languota);
3. Marškinėliai, palaidinės ir kt., dėvimi po švarku ar sarafanu, – šviesiai pilkos spalvos;
4. Kelnės ir sijonai  juodi;
5. Mergaitėms pėdkelnės  kūno spalvos, juodos arba pilkos.
Siuva BĮ UAB „Tometa".
Adresas: Taikos pr. 84, Klaipėda (prie parduotuvės „Maxima“ Alksnynės raj.)
Mūsų naujas pavadinimas „Uniformos“.
Jundra Koševaja
Tel.8-46-311970
Mob.8-618-14158
www.uniformos.lt (pavyzdžiai)
Audinius taip pat galite įsigyti:UAB „Jūros šilkas“, audinių parduotuvėje „Tik tau“ - H. Manto g. 43, Klaipėda.
LAST_UPDATED2
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 7 iš 22

Informacija

Adresas: Klaipėdos g. 6, Ketvergiai
Kodas – 191790669

El. paštas: ketvergium@gmail.com

Tel. 8 699 77319 (raštinė)
Tel.
8 699 77521 (direktorius)


Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis

Pamokų laikas

1. 8:309:15

2. 9:2510:10

3. 10:3011:15

4. 11:3512:20

5. 12:4013:25

6. 13:3514:20

7. 14:3015:15

2 procentai

Švietimo centras

Reklaminis skydelis

Vaikų linija

Reklaminis skydelis

Aikos

Reklaminis skydelis