Ugdymas karjerai

Projektai

Standartizuoti testai

Paslaugos

Pradžia 2015-2016 m.m.
Parašė   
Trečiadienis, 17 Vasaris 2016 20:51

Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla 

Pasiekimai 2015-2016 m.m.

TARPTAUTINIAI
Dalyvavimas eTwinning projektuose:
ŠALIES
  • „Kalbų kengūra 2016“ (lietuvių k. mokytoja Č. Mikužienė)
  • Kengūros lyderių turas:
  • Rašinys „Pažintis su iškilia asmenybe“ (G. Mikutaitė 1 vieta – kelionė į Berlyną);
  • Rašinys „Nūdienos gyvenimas nėra saugus“ (E. Rimkus – padėka).
Diplomai:
Auksiniai – D. Vaičiulytė, E. Rimkus, E. Rimkutė, G. Mikutaitė;
Sidabriniai – M. Narkutė, F. Gedrimaitė;
Oranžinis – F. Mažeikaitė.
  • Anglų k. lyderių turas (mokytoja I. Dirškuvienė) – I. Petkevičiūtė
    Diplomai:
    Auksinis – L. Zajauskas;
    Oranžinis – G. Borisiuk.
  • Rusų k. (mokytoja R. Urmonienė)
    Diplomai:
    Auksinis – G. Mikutaitė;
    Oranžinis – L. Topkasov.
  • „Matematikos kengūra“ (mokytoja L. Burbulienė, R. Radavičienė, A. Vendzelienė, D. Tomkevičienė) Į respublikos 50-uką pateko D. Butnoriūtė, D. Vaičiulytė, P. Petkevičius, J. Songailaitė. Rajono Nykštukų grupės 10-uke I vietą užėmė J. Songailaitė; K. Keraminas rajono Kadetų grupės 10-uke užėmė I vietą. Rajone VI vieta G. N. Mažutis, G. Bagdonė – III vieta, G. Gedrimaitė – VI vieta.
  • Istorijos kengūra (mokytoja L. Uktverienė)
    Auksiniai diplomai – E. Rimkutė, M. Narkutė, P. Petkevičius, L. Zajauskas.
  • Geografijos kengūra (mokytoja I. Knašienė)
    Auksinis diplomas – P. Petkevičius.
  • Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“ :
    Į rusų k. (mokytoja R. Urmonienė) K. Jablonskis nugalėtojų sąraše;
    Į anglų k. (mokytoja I. Dirškuvienė) – M. Narkutė, G. Borisiuk.
  • Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas konkursas „Bebras“ (mokytoja D. Tomkevičienė) VI vieta respublikoje G. N. Mažutis, (mokytoja R. Radavičienė)  I vieta respublikoje R. Reika.
  • Konkursas „Šeima ten, kur esi laukiamas“ (mokytoja R. Narkienė, V. Stumbrienė). K. Dargužytė I  vieta 8–10 klasių kategorijoje.
  • Nacionalinės karjeros savaitės renginiai  (mokytoja R. Narkienė).
  • „Olimpis 2016“
    Lietuvių k. diplomai (mokytoja Č. Mikužienė):
    I laipsnio – K. Miliauskaitė, E. Rimkutė, M. Narkutė;
    II laipsnio – F. Gedrimaitė, G. Mikutaitė;
    III laipsnio – E. Rimkus.
    Anglų k. (mokytoja I. Dirškuvienė) I laipsnio diplomai – D. Vaičiulytė, L. Zasimauskas.
    Matematika (mokytoja L. Burbulienė)  III laipsnio diplomai – I. Petkevičiūtė, A. Petkevičiūtė, F. Gedrimaitė, L. Zujauskas, V. Stonkus, K. Keraminas.
    Informacinių technologijų (mokytoja D. Vinciūnienė) I laipsnio diplomai E. Sabutis, V. Stonkus.
  • Konkursas „Paminkliniai akmenys, menantys istorinius Lietuvos įvykius“ (mokytoja L. Uktverienė) G. Mikutaitė, E. Rimkus, L. Sekreckis.
  • Konkursas „Aš čia gyvenu“ (mokytoja L. Uktverienė) 9 kl. mokinių grupė.
  • Konkursas „Istorijos mūza“. „Mokslo skrydis“ (mokytoja L. Uktverienė) – P. Petkevičius.
  • Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“ (mokytoja L. Uktverienė) P. Petkevičius – diplomas.
  • Respublikos konferencijas „Laimingas vaikas – sveikas ir saugus“ (mokytoja I. Knašienė).
  • Mažosios Lietuvos regiono konkursas, skirtas Vydūno metinėms – rašinių  konkursas „Gyvenimas yra giesmė“ (mokytoja Č. Mikužienė) – M. Narkutė I vieta – kelionė po Žemaitiją, G. Mikutaitė – II vieta, kelionė po Žemaitiją.
  • „Matematikos ekspertas 2015“ (mokytoja R. Radavičienė) – 2 kl. mokiniai.
  • RAJONE
  • Klaipėdos regiono mokinių patyriminė konferencija „Suprask, priimk ir jausk...“ (klasės vadovė R. Urmonienė, socialinė pedagogė L. Tiškuvienė) – dalyvavo K. Dargužytė, A. Mikutaitė, D. Budrys, L. Gužauskis.
  • Sveikatingumo projekte „Sveikuolių sveikuoliai“. Dalyvavo 3 mokyklos komandos:
    9–10 klasių komanda – II vieta;
    5–6 klasių komanda – III vieta regione.
    4 klasės komanda.
  • „Dailyraščio konkursas“ – A. Matulevičiūtė  I vieta, G. Mažeikaitė  II vieta.
    Pradinių klasių anglų k. konkursas (mokytoja I. Dirškuvienė) – V vieta.
  • Anglų kalbos 5–6 klasių protų mūšis „Aš ir mano pasaulis“ – II vieta.
  • Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ (mokytoja I. Knašienė) – M. Narkutė I vieta, K. Keraminas – III vieta.
  • Konkursas „Europrotai“ (mokytojos I. Knašienė, L. Uktverienė). Mokyklos komanda – II vieta.
  • Vaikų ir mokinių dainų festivalis „Skambėk, skambėk, lietuviška daina!“ (mokytoja A. Lingvenienė) 5 klasės mokinių grupė.
  • IT konkursas „Baitukas“ ( mokytoja D. Vinciūnienė)  III vieta – O. Kažukauskas, E. Mockus, P. Petkevičius.
  • Kompiuterinių piešinių konkursas „Sveikas, medi!”( mokytoja D. Vinciūnienė) – A. Petkevičiūtė, I. Petkevičiūtė.
  • Rajono tinklinio turnyras (trenerė A. Norvaišienė) berniukai – IV vieta, mergaitės – V vieta.
  • Futbolo turnyras (treneris A. Blinstrubas)
  • „Sveiki dantys“ (mokytoja D. Tomkevičienė) 3 klasės komanda.
  • Klaipėdos r. kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos (mokytoja R. Radavičienė) 3–4 kl. mokinių komanda.
  • AKCIJOS
  • „Pyragų diena 2015“ – „Išsipildymo akcija 2015“ paaukota – 105 eurai.
  • „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“.
  • „Tolerancijos diena“.
  • „Solidarumo bėgimas“.
  • „Būk saugus eismo dalyvis“.
ETNINĖS KULTŪROS PUOSELĖJIMAS
  • „Kaziuko mugė“ mokyklos ir kaimo bendruomenei.
  • Etninės kultūros renginys rajone „Pasakorių šventė“ (mokytoja Č. Mikužienė) – M. Narkutė.
BENDRADARBIAVIMAS
  • Kūrybiniai mainai su Kelmės r. Vidsodžio pagrindine mokykla (mokytojos R. Urmonienė, A. Lingvenienė).
  • Dalyvavome Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Carito senelių globos namuose šventiniame renginyje, kuriame pristatėme etnokultūros projektą. Projekto vadovės: R. Urmonienė, A. Lingvenienė, M. Razbadauskienė ir vaikų teatras „Aš moku augti“.
METODINIAI RENGINIAI
  • Rajono istorijos ir geografijos mokytojams atvira integruota matematikos ir geografijos pamoka 6 kl. „Mastelis“ (L. Burbulienė, I. Knašienė).
  • Teorinis-praktinis užsiėmimas Klaipėdos regiono pradinių klasių mokiniams ir mokytojams „Augu sveikas ir žvalus“.
LAST_UPDATED2
 

Informacija

Adresas: Klaipėdos g. 6, Ketvergiai
Kodas – 191790669

El. paštas: ketvergium@gmail.com

Tel. 8 699 77319 (raštinė)
Tel.
8 699 77521 (direktorius)


Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis

Pamokų laikas

1. 8:309:15

2. 9:2510:10

3. 10:3011:15

4. 11:3512:20

5. 12:4013:25

6. 13:3514:20

7. 14:3015:15

2 procentai

Švietimo centras

Reklaminis skydelis

Vaikų linija

Reklaminis skydelis

Aikos

Reklaminis skydelis